خدمات درمان اعتیاد

بستری ترک اعتیاد بدون حضور روانپزشک و دریافت خدمات روان درمانی، باعث ایجاد مشکلات فراوان بر جسم و روان بیمار می گردد.

درمان اعتیاد بدون برنامه درمانی صحیح، نه تنها باعث ترک اعتیاد نمی باشد بلکه باعث ایجاد مشکلات جسمانی، روانی و در نهایت لغزش و مصرف مجدد حتی در دوزهای بالاتر می شود. ترک اعتیاد با سم زدایی بدن شروع می باشد و به کمک درمان های روانشناختی و دارویی ادامه پیدا خواهد کرد به همین جهت توصیه می کنیم تا حتما ترک اعتیاد تحت نظر روانپزشک متخصص اعتیاد و در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه آغاز کنید.

کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی جمشیدیه با مجوز بستری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد.

این کمپ مجهزترین، مدرنترین و بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران به همراه کلیه امکانات بیمارستانی، رفاهی، ورزشی و هتلینگ می باشد. خدمات درمان اعتیاد در کمپ جمشیدیه، بصورت شبانه روزی توسط کادر مجرب و متخصص پزشکی در زمان بستری و بعد از آن خدمات روان درمانی به بیمار تحت نظر روانپزشک و تیم روانشناسی متخصص درمان اعتیاد ارائه می‌گردد.

برخی از خدمات این مجموعه به شرح زیر است و بعد از پذیرش بیمار طبق پروتکل زیر انجام خواهد شد:

ترک اعتیاد

ترک اعتیاد

ارائه مشاوره رایگان بستری به بیماران

بعد از مراجعه حضوری به کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، در ابتدا بیمار مشاوره رایگان ترک اعتیاد از روانپزشک و روانشناس متخصص درمان اعتیاد بصورت انفرادی و در صورت نیاز همراه با خانواده دریافت خواهد کرد که این مشاوره از مهم ترین اقدامات درمانی و ترک اعتیاد می باشد. بعد از مشاوره فردی مراحل گرفتن کیت تشخیص اعتیاد از بیمار شروع می گردد و با تشخیص اعتیاد و مشخص شدن نوع مواد مصرفی وضعیت بیمار به روانپزشک متخصص ترک اعتیاد گزارش می شود و در صورت تشخیص روانپزشک به نیاز بر درمان بستری، مشاورین تمام اطلاعات در مورد برنامه درمانی را در اختیار خانواده و بیمار قرار می دهند به این ترتیب بیمار با آگاهی کامل، درمان خود را آغاز خواهد کرد.

درمان اعتیاد کلیه مواد مخدر، محرک و داروهای اعتیادآور

بعد از گرفتن تست اعتیاد و مشخص شدن نوع مواد مصرفی، با توجه به شرایط روحی و جسمانی بیمار، مدت زمان مصرف، میزان مصرف و نوع مواد مخدر یا محرک، داشتن بیماری های زمینه ای، بهترین و سریعترین روش ترک اعتیاد توسط تیم پزشکی زیر نظر مستقیم روانپزشک ترک اعتیاد تجویز می شود و بیماران تحت نظر مجرب ترین کادر درمانی اقدام به درمان بیماری خود خواهند کرد.

کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی

کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی

پذیرش و بستری شبانه روزی بیماران

کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی تهران، دارای مجوز بستری از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد و در راستای خدمت رسانی بهتر به بیماران و خانواد های عزیز امکان بستری شبانه روزی و اورژانسی بیماران را فرهم کرده است. همچنین از دیگر خدمات این مجموعه می توانیم به آمبولانس خصوصی جهت انتقال بیماران به کمپ اشاره نماییم.