خدمات روانشناسی

خدمات روانشناسی

خدمات روانشناسی

اعتیاد به مواد اعتیادآور دلایل متعدد و گوناگونی دارند که درمان اصولی به کمک آشنایی با این عوامل شروع می شود، به همین جهت حضور مشاورین و روانشناسان در مراحل درمان اعتیاد، ضروری می باشد. با توجه به اهمیت حضور روانشناسان، ترک اعتیاد در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه تحت نظر روانشناس انجام می گیرد و این فرصت را به بیماران می دهد تا با شرح علائم و وضعیت خود از بروز بسیاری از عوارض و علائم جلوگیری کنند.

بیماران کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی جمشیدیه، بصورت منظم ویزیت روانپزشکی می شوند و تمامی حالات روحی آنها در پرونده بیمار ثبت می گردد و هرگونه اقدام درمانی در خصوص از بین رفتن علائم ترک و ناراحتی های روانی و جسمانی برای بیماران انجام می گیرد.

خدمات روانشناسی ارائه شده در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه

مشاوره بستری رایگان درمان اعتیاد و درمان بیماران اعتیاد

تست روانشناختی و روانکاوی

روان درمانی فردی

خانواده درمانی

گروه درمانی

مشاوره اعتیاد به بیماران سرپایی

مشاوره سرپایی به بیماران کمک می کند تا خود را بپذیرند و در خصوص این جلسات باید بدانید که این جلسات به صورت فردی ارائه می گردد و برنامه درمانی در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه بنابر وضعیت سلامت شخص انجام می گیرد و باعث ایجاد عادت های مفید در سبک زندگی بعد از ترخیص بیماران می شود.

ویژگی های رفتار شناختی بیماران اعتیاد

رفتارهای بیماران اعتیاد به دلایل مختلفی همچون فشارهای محیطی و اجتماعی یکسان است و شناخت کامل این ویژگی های شخصیتی به بهبود وضعیت بیمار کمک بسیاری خواهد کرد برخی از خصوصیات عبارتند از:

عزت نفس و اعتماد به نفس پایین

 مکانیزم روانی لذت محور

عدم مسئولیت پذیری

اختلالات هیجانی

درماندگی

خصوصیات رفتاری مشترک بیماران اعتیاد

آشنایی با خصوصیات رفتاری بیماران باعث درک بهتری از شرایط و موقعیت بیماران می شود به همین جهت بهره گیری از دانش و تجربه تیم روانشناسی در کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی جمشیدیه این امکان را به بیماران می دهد تا علاوه بر درمان اعتیاد، بهترین نتیجه را از برنامه درمانی خود بگیرند.