کلینیک مشاوره و مددیاری

کلینیک مشاوره و مددیاری

کلینیک مشاوره و مددیاری

کلینیک مشاوره و مددیاری

کلینیک مددیاری طرف قرارداد با کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه در مجاورت کمپ و در کنار پارک سنگی جمشیدیه افتتاح گردید. این کلینیک با بهره گیری از روانپزشکان، روانشناسان و مشاوران کارآزموده در حوزه اعتیاد، ازدواج، خانواده، کودک، شغلی، اختلالات جنسی و دیگر حوزه های علوم انسانی و اجتماعی آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم می باشد.

در ضمن کلاس ها و کارگاه های آموزشی مرتبط با اعتیاد و علوم اجتماعی بصورت برنامه ریزی در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران با عناوین ذیل برگزار می گردد.

کارگاه حلقه تغییر گشتالتی

کارگاه مدیریت خشم

کارگاه تکنیک‌ها و رفتارهای جایگزین در اعتیاد

کارگاه مهارت‌های زندگی

چگونگی ارتباط والدین با فرزندان در پیشگیری از اعتیاد

کارگاه نقش والدین در پیشگیری از لغزش و عود بیماری

هم وابستگی

رنجش زدایی

ابراز وجود

مهارت حل تعارض

سواد هیجانی

تغییر سبک زندگی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کلینیک مشاوره و مددیاری جمشیدیه می توانید با مشاورین کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی جمشیدیه، تماس بگیرید.

آشنایی بیشتر با کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه

کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی فعالیت خود را از سال 1387 آغاز نموده و با ارائه خدمات مشاوره ای و درمانی و بهره گیری از جدیدترین روش های ترک اعتیاد و ارائه مشاوره تخصصی ترک اعتیاد و ایجاد امکانات تفریحی و رفاهی و هتلینگ لاکچری از رضایت مندی بالای بیماران برخوردار است.
روش درمان در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، مطابق متدهای روز جهان می باشد و در این مرکز علاوه بر سیستم رول مدلینگ، برنامه درمانی بیماران با توجه به پارامترهایی همچون نوع مخدر یا محرک مصرفی، مدت زمان مصرف و دوز مصرفی، وضعیت سلامت روانی و جسمانی تحت نظر روانپزشک متخصص ترک اعتیاد اجرا می شود و بهترین روش درمان برای بیماران اتخاذ می گردد.