ترک متادون
ترک متادون
29 خرداد 1400

بهترین و سریعترین روش ترک هروئین

کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران: بهترین و سریعترین روش ترک هروئین، درمان و ترک بستری در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران تحت نظر روانپزشک متخصص ترک اعتیاد و تیم روانشناسی می باشد تا بیماران امکان روان درمانی در کنار درمان جسمانی را داشته باشند. مدت زمان ترک هروئین، به پارامترهای مختلفی همچون دوز و مدت زمان مصرف و شرایط سلامت مصرف کننده دارد که بعد از انجام معاینات اولیه توسط پزشک مشخص می گردد.

از دیگر مزیت های درمان در کمپ ترک اعتیاد شبانه روزی جمشیدیه می توانیم به بهره مندی از تجهیزات و امکانات بیمارستانی و رفاهی همچون استخر سرپوشیده و سالن بدنسازی و مطب دندانپزشکی اختصاصی اشاره کنیم که شرایط بسیار مناسبی را برای بیماران ایجاد می کند.

حتما مطالعه کنید: مزایای ترک هروئین
هروئین

هروئین چیست؟

هروئین چیست؟

هروئین یک مخدر و یا افیون است که بصورت پودر سفید یا قهوه ای چسبناک می باشد و از غلاف دانه گیاه خشخاش گرفته می شود و میان مصرف کنندگان با نام هایی همچون، دوپ (Dope)، اسمک (Smack)، هورس (Horse) و جانک (Junk) شناخته می شود و سوء مصرف آن باعث ایجاد احساس لذت و سرخوشی خواهد شد که افراد با سوء مصرف آن نسبت به آن اعتیاد پیدا خواهند کرد. با این وجود، تاثیرات مخرب مصرف و سوء مصرف هروٸین بسیار جدی هستند و نباید نادیده گرفته شود.

هروئین از مرفین تهیه می شود، اما پس از اینکه به مغز رسید، دوباره به مرفین تبدیل خواهد شد و پس از اتصال به گیرنده های افیونی، نواحی از مغز که مربوط به لذت و خلق و خو هستند، مورد هدف قرار خواهند دارد.

این نواحی شامل ساقه مغز که مسئولیت کنترل عملکردهای عصبی مهم بدن مانند فشار خون، تنفس، بر انگیختگی و تحریک را بر عهده دارد می باشد. هروٸین به روش های مختلفی همچون استنشاق، دود کردن و یا تزریق زیر پوستی (زیر پوست)، عضلانی (درون عضله) و به صورت داخل وریدی مصرف می گردد.

متاسفانه طبق آمار، شیوع مصرف مواد افیونی و شبه افیونی در جهان بسیار افزایش پیدا کرده است و بسیاری از مصرف کنندگان روزانه در اثر اوردوز (بیش مصرفی) هروٸین، جان خود را از دست می دهند.

ترک هروئین

آشنایی بیشتر با هروئین

آشنایی بیشتر با هروئین

هروئین معمولاً به صورت پودر سفید و یا قهوه ای رنگ می باشد که رنگ این ماده معمولاً بر اساس موقعیت جغرافیایی تغییر می کند.

پودر هروئین سفید یا کرم رنگ به طور معمول در شرق ایالات متحده آمریکا دیده می شود و تفاوت در رنگ نشان دهنده میزان خلوص این مخدر است. هروئین هرچه سفیدتر باشد خالص تر است و در مقایسه با هروٸین کرمی رنگ و قهوه ای قوی تر است و ناخالصی های بیشتری در پودر هروئین قهوه ای وجود دارد. از طرف دیگر، مقداری از هروئین بصورت یک ماده جامد و چسبناک که معمولا رنگ آن سیاه است فروخته می شود.

در خصوص انواع هروئین باید بدنید که هروئین قهوه ای، ناخالص تر است و خالص ترین نوع آن فاقد هرگونه بو می باشد.

با این حال، فرم های تیره و ناخالص هروئین دارای بوی کمی تند و شبیه بوی سرکه هستند. به همین ترتیب، بوی هروئین تار سیاه همچنین شبیه به بوی سرکه است. اگر هروٸین تار سیاه و هروئین کرمی رنگ از طریق دود کردن مصرف شود، بوی آن تشدید یافته و حتی بیشتر می شود.

اگرچه هروئین خالص در بازار مواد مخدر وجود دارد اما سودجویان بیشتر اوقات، به منظور کسب سود بیشتر، آن را با سایر مواد مخدر و مواد دیگر ترکیب می کنند. این بدان معناست که دلالان و فروشندگان مواد مخدر، مواد دیگری را با هروئین ترکیب می کنند تا بتوانند مقدار بیشتری از مواد مخدر را بفروشند و سود قابل توجهی بدست آورند.

اگرچه این فرآیند باعث رقیق تر شدن آن می شود، اما مصرف دارو را خطرناک تر خواهد کرد، زیرا می تواند اثرات مخرب فراوانی ایجاد کند.

برخی از موادی که هروئین معمولاً با آنها ترکیب می شوند عبارتند از:

جوش شیرین

پودر لباسشویی

مرگ موش

پودر تالک

کافئین

ارد

شکر سفید

فنتانیل

اگرچه، برخی از این مواد همچون مرگ موش و پودر ماشین لباسشویی کاملاً خطرناک هستند، اما سایر مواد نیز سلامت مصرف کننده را به خطر می اندازند. به عنوان مثال، ترکیب کافئین با هروئین علائم اوردوز را پنهان می کند و باعث می شود افرادی که آن را مصرف می کنند، تصور کنند که باید مقدار بیشتری مصرف کنند.

با این وجود، این امر ممکن است منجر به آسیب مغزی یا مرگ شود. اکنون که بسیاری از مصرف کنندگان هروئین، از قیمت این دارو در مقایسه با مواد افیونی تجویز شده توسط پزشک آگاه هستند، تقاضا برای سوء مصرف این مخدر در بالاترین حد خود قرار خواهد گرفت در نتیجه، خطر اوردوز و مرگ به بالاترین حد خود خواهد رسید.

ترک هروئین

آیا هروئین اعتیادآور است؟

آیا هروئین اعتیادآور است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، بله اما سوال مهم تر این است که آیا امکان ترک هروئین و بهبودی وجود دارد؟ که در این خصوص نیز باید بگوییم، بله

سوء مصرف هروئین، علاوه بر وابستگی جسمانی، باعث ایجاد وابستگی روانی نیز می شود به همین جهت ترک هروئین، نیازمند دریافت خدمات روان درمانی در کنار درمان جسمانی می باشد در همین راستا خدمات درمان و ترک هروئین در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد تهران، تحت نظر مجرب ترین روانپزشک ترک اعتیاد و تیم روانشناسی مطابق نوین ترین روش های درمانی انجام می گیرد و به بیماران این امکان را می دهد تا علاوه بر درمان جسمانی به اصلاح ساختار ذهنی و صدمات وارد شده بر روان خود بر اثر سوء مصرف این مخدر بپردازند.

تحقیقات نشان می دهد هروئین مغز مصرف کننده را به تصرف خود درآورده و به میل خود تغییراتی را در آن ایجاد می کند تا مغز بیمار فکر کند هروئین یک ماده شیمیایی ضروری برای او است. مغزی که به تصرف هروٸین درآمده و نسبت به آن اعتیاد پیدا کرده، بر روی لذت و سرخوشی ناشی از مصرف هروٸین به هر قیمتی متمرکز شده است، بطوری که برای بدست آوردن این “سرخوشی و لذت” حاضر است دست به هر کاری بزند.

هروئین از این لحاظ که میزان دوپامین ترشح شده در سیستم پاداش لیمبیک ( بخشی از مغز که مسئولیت احساس لذت را بر عهده دارد) را افزایش می دهد، مانند سایر مواد افیونی عمل می کند. سیستم پاداش لیمبیک تمام لذت های شدید مانند لذت غذا خوردن، نوشیدن و داشتن رابطه جنسی را تحریک می کند. با این وجود، هنگامی که فرد هروئین مصرف می کند، این ماده سیستم پاداش لیمبیک را در تصرف خود قرار می دهد و باعث ترشح دوپامین و احساس لذت و سرخوشی می شود. به دنبال این تجربه، بسیاری از افراد، نیاز مکرر به جستجوی مواد مخدر را به دفعات گزارش کرده اند. این مصرف مکرر هروئین باعث می شود فرد به سرعت به هروٸین وابستگی پیدا کند. این وابستگی، همان چیزی است که به اعتیاد به هروئین کمک می کند.

حتما مطالعه کنید: تاثیر هروئین بر سیستم عصبی

در صورتی که سم زدایی و ترک هروئین تحت نظر پزشک متخصص انجام نشود، نه تنها کمکی به برنامه درمانی بیماران نخواهد کرد، بلکه باعث بروز علائم ترک در مصرف کنندگان خواهد شد که مقابله این علائم ترک یکی از اصلی ترین دلایل بازگشت به مصرف می باشد.

سم زدایی هروئین

سم زدایی هروئین

سم زدایی هروئین

برای افراد وابسته به هروئین، ترک هروئین به تنهایی بسیار دشوار است، چرا که این مخدر قسمت های مختلفی از مغز را تحت تأثیر قرار می دهد که مسئولیت قضاوت، برنامه ریزی و سازماندهی را بر عهده دارند و سوء مصرف هروئین سیستم های حافظه و سیستم های انگیزشی مغز را تحت تسلط خود قرار می دهد. این امر موجب می شود که مصرف کننده برای رسیدن به لذت و سرخوشی، به هر قیمتی که شده به پیگیری های بی وقفه خود برای پیدا کردن هروٸین ادامه دهد.

یکی از تصورات غلطی که در مورد ترک هروٸین وجود دارد، این است که برخی افراد بر این باورند که سم زدایی همان توانبخشی است. در حالی که سم زدایی یا عمل حذف و خارج کردن اثرات هروئین از بدن، مهمترین گام در توانبخشی است. چرا که اگر فرد به جای توانبخشی به سم زدایی روی آورد، احتمالاً عود خواهد کرد.

حتما مطالعه کنید: سم زدایی

درمان معمولاً شامل چندین مرحله درمانی از جمله سم زدایی، دارو درمانی، گفتگو درمانی، تله درمانی (دور درمانی) و پشتیبانی شغلی است، که همگی این ها ابزارهای مهم و ضروری برای کمک به فرد در مبارزه با اعتیاد به هروئین هستند.

اگر بیمار در واقع مصمم به ترک هروئین باشد، سم زدایی و توانبخشی بسیار ضروری است.

با درمان مناسب و همچنین گروه حمایتی مناسب، بهبودی قطعا امکان پذیر خواهد بود. داشتن یک سیستم حمایتی و درمانی می تواند اثرات هروئین بر مغز را سرکوب کند و به افراد در مسیر زندگی هوشیارانه کمک کند.

سم زدایی هروئین، از مهمترین خدمات کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه می باشد که کلیه برنامه درمان، تحت نظر مجرب ترین تیم روانشناسی و روانپزشک متخصص ترک اعتیاد انجام می شود و به بیماران این امکان را می دهد تا سلامت کامل خود را بدست آورند.

هر کسی صرف نظر از نژاد، جنسیت، سن و وضعیت اقتصادی ممکن است طعمه هروٸین، سوء مصرف و اعتیاد نسبت به آن قرار بگیرد. مرگ بسیاری از افراد مشهور به دلیل اوردوز (مصرف بیش از حد) هروئین رخ داده است.

کوری مونتیت بازیگر معروف، در  سن 31 سالگی به دلیل مصرف همزمان الکل و هروئین درگذشت

فیلیپ سیمور بازیگر برنده اسکار، در اثر مصرف ترکیبی از چندین مواد مخدر از جمله هروئین درگذشت

جان بلوشی، کمدین و بازیگر سینما، در سن 33 سالگی پس از مصرف همزمان هروئین و کوکائین که با یک سرنگ تزریق کرده بود، درگذشت

متاسفانه، اوردوز هروٸین در سراسر جهان فراگیر شده است و مصرف هروٸین توسط 467،000 نفر به طور منظم (از سال 2014)، میزان اعتیاد به این ماده در 10 سال اخیر، دو برابر شده است. بیش از نیمی از افرادی که هروئین مصرف می کنند زن هستند و سن بیشتر آنها 20 سال است.

افزایش مصرف هروئین منجر به مرگ هزاران فرد، تخریب خانواده ها، روابط و زندگی آنها شده است. خطرات مصرف هروئین ممکن است مضر به نظر نرسد، اما تنها چیزی که لازم است یک دوز بالا از این مخدر قوی است تا به اوردوز و در نهایت به مرگ منجر شود.

اگرچه هروئین قبلاً به عنوان یک مخدر خیابانی در مناطق شهری مورد استفاده قرار می گرفت، این روند به طور قابل توجهی تغییر کرده است. بسیاری از جوامع حومه ای و روستایی مرگ ناشی از اوردوز و اعتیاد به آن را گزارش کرده اند. اکنون مردم محله های طبقه متوسط ​​و طبقه بالا مستعد ابتلا به اعتیاد به مخدری هستند که قبلاً در میان افرادی که از نظر اقتصادی – اجتماعی پایین تر بودند، مسٸله مهمی محسوب می شد. این تغییر در آمار و ارقام نشان می دهد که مصرف هروئین و اعتیاد به آن به طور گسترده ای رایج شده است.

سوء مصرف هروئین با علائم و نشانه هایی همراه است که آشنایی با این علائم می تواند کمک بسیاری در تشخیص اعتیاد و انجام اقدامات درمانی همچون ترک هروئین دارد به همین جهت در ادامه به بررسی و معرفی علائم مصرف این مخدر خواهیم پرداخت.

حتما مطالعه کنید: مراقبت های بعد از ترک هروئین
ترک هروئین

علائم و نشانه های مصرف هروئین

علائم و نشانه های مصرف هروئین

مصرف هروئین باعث ایجاد تغییراتی در شیمیایی مغز شده و موجب می شود فرد حرص و ولع خاصی برای مصرف مواد مخدر داشته باشد و علایق قبلی خود را رها کرده و همچنین سایر بخش های زندگی خود را نادیده بگیرد. مصرف هروئین و اعتیاد به آن بسیاری از تغییرات رفتاری را در زندگی فرد ایجاد خواهد کرد.

کسانی که هروئین مصرف می کنند ممکن است به دلیل ترس از درد ناشی از مراحل ترک، هرگز اقدام به ترک هروٸین نکنند. اما مصرف این مخدر به مرور زمان با تبدیل شدن به اعتیاد و در اختیار گرفتن قدرت تصمیم گیری فرد، باعث از دست دادن زندگی، خانواده، دوستان و ثبات شخصیتی فرد خواهد شد. از لحاظ مالی، بسیاری از مشکلات وقتی پدیدار خواهد شد که افراد معتاد به هروئین کنترل زندگی خود را از دست می دهند.

در خصوص ترک هروئین در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه، باید بدانید که از آنجایی که کلیه برنامه درمانی در این مجموعه تحت نظر متخصصین با تجربه انجام می گیرد، بیماران هیچگونه مشکل و ناراحتی را تجربه نخواهند کرد و در کمال آرامش به درمان خود خواهند پرداخت.

موارد زیر برخی از متداول ترین حالات مصرف کنندگان این مخدر می باشد:

برای پرداخت هزینه مصرف هروئین، پول یا اشیا منزل خود و دیگران را بدزدند

حساب نقدینگی و یا پس انداز زندگی خود را صرف پرداخت هزینه هروئین خود می کنند

قادر به پرداخت اجاره یا رهن نیستید، که در نهایت منجر به تخلیه و سلب مالکیت آنها خواهد شد

به دلیل سرقت پول از گاوصندوق شرکت برای خرید هروئین، شغل خود را از دست بدهند و ورشکسته شوند

بخواهند برای پرداخت هزینه هروئین خود، از یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان خود مقداری پول قرض بگیرید

از نظر اجتماعی، بسیاری از افرادی که هروئین مصرف می کنند علاقه خود را به سرگرمی ها و علایق قبلی خود از دست می دهند. اگر فردی بی مقدمه و بدون اطلاع قبلی، از یک گروه یا باشگاهی که عضو آن بوده است خارج شود، ممکن است به جای شرکت در گروه و باشگاه به فکر سرخوشی و لذت ناشی از مصرف هروٸین باشد. در عوض، آنها ممکن است پس از نشان دادن رفتارهای غیر عادی ناشی از مصرف هروٸین و یا عدم حضور در جلسات، از گروه اخراج شوند.

این رفتارهای خود تخریب کننده و خرابکارانه علاٸمی است که باید در افرادی که هروئین مصرف می کنند مورد توجه قرار گرفته شود.

علائم مصرف هروئین

علائم مصرف هروئین

علائم مصرف هروئین

دوری از عزیزان

فراموشی مسئولیت های مهم خانواده

برخورد خشن با کودکان یا شریک عشقی خود

همیشه به عزیزان خود دروغ میگویند تا مانع از مصرف هروئین آنها نشوند

دست و پاهای سرد یا تورم دار

ناخن‌های شکننده

موهای ضعیف‌

پوست خشک و کشیده

افت فعالیت‌های روزمره

اگرچه ممکن است مقابله با دوست یا یکی از اعضای خانواده که نسبت به اعتیاد او به هروٸین شک دارید دشوار باشد، اما بسیار مهم است که نگرانی های خود را مطرح نمایید. آنها ممکن است با خشونت و عصبانیت شما را مورد انتقاد قرار دهند، احساس کنند که به آنها توهین شده است و یا شما را به دخالت در زندگی خود متهم کنند، اما این ها پاسخ هایی هستند که انتظار داریم از آنها بشنویم. این در حالی است که عزیزان شما باید با دید وسیع تر به وضعیت خود نگاه کنند و هر چه سریعتر به دنبال راه هایی برای کمک به وضعیت خود همچون ترک هروئین در کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه باشند.

برخی از نشانه های رفتاری مصرف هروئین عبارتند از:

تغییرات خلقی غیر منتظره

از دست دادن اشتها و نخوردن غذا

از دست دادن مقدار قابل توجهی وزن

وانمود به درد یا صدمه زدن به خود به طور عمدی، برای دریافت داروهای مسکن

پوشیدن لباس آستین بلند در اوج تابستان و یا آب و هوای گرم برای پنهان کردن علائم تزریق

مشاهده وسایل مرتبط با مصرف هروٸین در منزل، مانند سرنگ، فندک، قوطی های قرص و پد الکلی

خستگی و کاهش انرژی

تغییرات در خواب و الگوی خواب

افسردگی و اضطراب

تغییرات در تمرکز و حافظه

علائم تنگی و درد در سینه

سردرد‌های مزمن

علائم جسمی مصرف هروئین

علائم جسمی مصرف هروئین

عوارض جسمی مصرف هروئین

سوء مصرف هروٸین، علائم جسمی و روانی متعددی برای مصرف کنندگان به همراه دارد. کسانی که هروئین مصرف می کنند از لحاظ سلامتی در معرض خطر بیشتری هستند، از جمله ابتلا به ایدز (HIV)، به دلیل مصرف وریدی و خطرات مرتبط استفاده از سرنگ اشتراکی.

علاوه بر این، مصرف مواد مخدر به روش تزریقی، باعث افزایش خطر ابتلا به بیماری هپاتیت خواهد شد. هر فردی که به طور منظم هروئین مصرف می کند نیز ممکن است با مسٸله اوردوز مواجه شود، که یک موقعیت اورژانسی و فوریتی پزشکی به شمار می رود و در صورت عدم درمان به موقع، منجر به مرگ خواهد شد که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

عوارض جسمی مصرف هروئین

تعریق

یبوست

خشکی دهان

تهوع و استفراغ

عملکرد ذهنی مبهم

کاهش احساس درد

تنگ شدن مردمک چشم

التهاب معده، زخم معده

عدم توانایی در هماهنگی

گرگرفتگی پوست و صورت

زیاد خوابیدن یا کم خوابیدن

احساس سبکی و سرخوشی

آسیب به سیستم ایمنی بدن

“چرت زدن”، که حالت متغیری بین هوشیاری و نیمه هوشیاری است

عوارض شدیدتر

استفراغی که حتی با دارو قطع نمی شود

کاهش عملکرد کلیه و مشکلات ادراری

ابتلا به ایدز و هپاتیت B و C

التهاب کبد و سیروز کبدی

تنفس شکمی و آهسته

تغییرات ضربان قلب

آرامبخشی شدید

فشار خون پایین

مشکل در بلع

سرگیجه

سردرد

تشنج

حتما مطالعه کنید: عوارض مصرف هروئین
ترک هروئین

اثرات مصرف طولانی مدت هروٸین

اثرات مصرف طولانی مدت هروٸین

بیماران با سوء مصرف این مخدر، ممکن است عوارض مختلفی را از جمله رگ های فروریخته، عفونت های باکتریایی، آبسه و سایر عفونت های بافت نرم تجربه کنند که سلامتی آنها را به خطر می اندازد. بسیاری از مواد افزودنی موجود در هروئین خیابانی ممکن است شامل موادی باشد که به اندام های مختلف بدن از جمله ریه ها، کلیه ها، کبد یا مغز آسیب جدی خواهد رساند به اشتراک گذاشتن سرنگ ها و سایر تجهیزات مورد نیاز برای مصرف هروئین، منجر به مشکلات و عفونت های شدید مانند HIV، هپاتیت B و هپاتیت C خواهد شد.

حتما مطالعه کنید: تاثیر هروئین بر سیستم عصبی

در صورت مشاهده هر یک از علائم یا نشانه های ذکر شده، باید فرض را بر این بگذارید که فرد، به هروئین اعتیاد دارد. اعتیاد، یکی از مهم ترین اثرات طولانی مدت مصرف این مخدر است.

عدم کنترل، موجب می شود سلامتی، روابط، امنیت مالی و آرزوهای شغلی فرد به خطر افتد. اعتیاد به هروئین یک بیماری خطرناک است که کمپ ترک اعتیاد، می تواند از عهده درمان آن برآید. صرف نظر از نحوه مصرف، کسانی که هروٸین مصرف می کنند، عوارض جانبی فراوانی را را تجربه خواهند کرد که در ادامه به معرفی برخی از تاثیرات طولانی مدت مصرف هروٸین خواهیم پرداخت.

تاثیرات طولانی مدت هروٸین

آبسه یا جوش

عفونت پوشش و دریچه های قلب

وریدهای فروریخته، به ویژه برای کسانی که از طریق وریدی اقدام به مصرف می کنند

گرفتگی عضلات معده و یبوست

بیماری کبد

بیماری کلیوی

عوارض ناشی از آسیب ریه، از جمله انواع مختلف ذات الریه

اختلال عملکرد جنسی در مردان

بی نظمی در چرخه قاعدگی زنان

آسیب به بافتهای مخاطی در بینی و سوراخ شدن تیغه بینی که بیشتر در کسانی که هروئین را به صورت استنشاقی مصرف می کنند ایجاد می شود

بیماری عفونی مانند HIV، هپاتیت B و C به دلیل استفاده از سرنگ مشترک

عفونت های باکتریایی

آرتروز و مسائل روماتولوژی

اختلال شخصیت ضد اجتماعی

افسردگی

حتما مطالعه کنید: تاثیر هروئین بر قلب
ترک هروئین

ترک هروئین

لوازم مرتبط با سوء مصرف

علاوه بر ظاهر و رفتارهای فیزیکی مصرف کننده، وجود لوازم مرتبط با مصرف این مخدر، مهمترین شاخصه اعتیاد است. مواد مخدر ابزاری است که فرد در زمان مصرف هروئین آنها را به کار می برد که از علاٸم سوء مصرف این مخدر می باشد. موارد زیر برخی از لوازمی است که ممکن است هنگامی که یکی از نزدیکانتان هروٸین مصرف می کنند، پیدا کنید:

نی

سرنگ

قاشق سوخته

کلاه نارنجی سرنگ

فویل آلومینیوم یا پوست آدامس

بند کفش و یا یک بند کفش گمشده

کیسه های پلاستیکی کوچک

بطری آب و درب بطری

لوله خودکار

تیغ ریش تراش

کپسول های خالی دارو

گلوله های پنبه یا گوش پاک کن

بنابراین، اگر یک قاشق، یا سایر لوازم خانگی یا سایر علائم و لوازم مرتبط با سوء مصرف مواد مخدر را مشاهده کنید، چه کاری باید انجام دهید؟

بهترین رویکرد، درخواست کمک از متخصصین و مشاورین کمپ ترک اعتیاد جمشیدیه می باشد، تا با راهنمایی مشاورین، بتوانید بهترین روش درمان و ترک هروئین را انتخاب فرمایید. مقابله با اعتیاد به هروئین بسیار دشوار است و اگر دانش و اطلاعات کافی در این زمینه نداشته نباشید، نزدیک شدن به فردی که با اعتیاد به هروئین دست و پنجه نرم می کند، به یک تجربه ناامیدکننده برای شما تبدیل خواهد شد.

اوردوز هروئین

اوردوز هروئین

اوردوز

اوردوز (بیش مصرفی) مواد مخدر ممکن است کشنده باشد. اگر شک دارید که کسی اوردوز کرده است، بلافاصله با اورژانس تماس بگیرید. متاسفانه سالانه هزاران مورد مرگ ناشی از اوردوز هروئین گزارش می گردد که مصرف مقدار زیادی هروئین و یا ترکیب کردن هروئین با سایر مواد مخدر، ضربان قلب را به شدت کاهش می دهد و تنفس را تا حدی متوقف می کند که احیای مجدد آن بدون تجهیزات پزشکی امکان پذیر نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *